Agroturystyka Młynki, Końskowola, Kazimierz Dolny, Puławy, Nałęczów. Tanie noclegi. Zapraszamy


Idź do treści

Okolica

1,5 km- Końskowola – duża wieś gminna z kilkusetletnią tradycją w województwie lubelskim.

20 km- Kazimierz Dolny to miasto w województwie lubelskim, w powiecie puławskim. Miasto jest położone nad Wisłą w zachodniej części Płaskowyżu Nałęczowskiego.


7,3 km- Puławy to miasto powiatowe w województwie lubelskim, z kilkuwiekową historią, położone nad Wisłą.25,1 km- Nałęczów - miasto w woj. lubelskim, w powiecie puławskim, siedziba gminy miejsko - wiejskiej Nałęczów, w granicach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

W latach 1975 - 1998 miasto administracyjnie należało do starego woj. lubelskiego. Nałęczów to uzdrowisko, leczone są tu choroby układu krążenia.

Urlop i nocleg w Nałęczowie (https://meteor-turystyka.pl/noclegi,naleczow,0.html) to wspaniała propozycja dla tych, którzy szukają relaksu i spokoju, a zarazem chcą zadbać o zdrowie.


19 km- Wąwolnica - Według legendy ok. VII w. n.e. (niektóre źródła wspominają, że był to prawdopodobnie 721 rok) z Krakowa miał przypłynąć Wisłą książę Krak. Zwiedzając okolicę, natrafił na miejsce obecnej Wąwolnicy, której nadał imię Wawelnica – od nazwy swojej siedziby. Stąd miał wziąć się w herbie wsi Krak, zabijający smoka. Tak naprawdę herb przedstawia św. Jerzego.
16,6 km- Rąblów - http://www.nartport.pl
12,2 km- Parchatka- http://www.parchatka.pl/
16,8 km- Kazimierz Dolny- http://www.stacjakazimierz.pl/Powrót do treści | Wróć do menu głównego